17:35 Несподіванки в звичайному | |
Час обідньої перерви. Зателефонував до знайомого, для котрого мав передати пакетик тофу (лікарі рекомендували йому після операції на серці вживати їжу, котра не збільшує холестерин). Виявилось, що він вдома, обідає, а я на відстані 100 м від його квартири в центрі Львова.
«Напросився?» - він запросив додому на чай. Дивом виявилося, що мої вчорашні контакти з товариством китайців у Львові в питаннях тофу, перетворилися в мою «зустріч» з чаєм «Пуер», привезеним з Китаю.
Колега запропонував цей чай. Ні не так, він провів ПРОЦЕДУРУ китайського чаювання – у Львові. Я зрозумів трошки китайців, процедурно пити чай – це зміцнювати нервову систему і отримувати користь від чаю.
Як це відбувалось і чому мені сподобалось – далі.
Ми сиділи за кухонним столом, я у якості гостя сидів, а колега, правда, регулярно виконував «процедури»: - розставив маленькі порожні піали, - в міні-чайничок засипав чай «Пуер», - закипіла вода і він залив воду в чайничок, на хвильку, - практично зразу спорожнив чайничок в розливну кружку і ШОКУВАВ мене тим, що ВИЛИВ всю першу заварку зверху на чайник і вся заварка потекла в раковину, - знову налив кип’ятку в чайник і тепер дав чаю настоятись, - перелив чай в розливну кружку і налив в піали, - чайник знову залив, - п’ємо, бесідуємо, знову переливає чай в розливну кружку і знову п’ємо.
Треба мати спокійні нерви, щоб в 14.00, в робочий день не вскакувати від столу і вже бігти кудись до термінових справ. Китайська церемонія дала можливість поспілкуватись хвилин 20, а тоді і розбіглися!
І смак чаю СУПЕР.
Не знаю де такий чай можна купити – колега отримав від свого колеги-українця, котрий в Китаї знайшов потребуючих в його знаннях науковця-технаря і там працює.
Гарний день. | |
|
Всього коментарів: 0 | |